Gimnastički klub "Umag"

Raspored treninga u Umagu

Ovaj projekat organizira gimnastički klub "Umag" iz Umaga
u suradnji sa školskim športskim klubovima osnovnih škola Marije i Line i Galileo Galilei.

Ovo je raspored za školsku 2018./19. godinu... pridržavamo se prava izmjene rasporeda o čemu ćemo vas pravovremeno obavijestiti... hvala na razumijevanju!

PO OVOM RASPOREDU KREĆEMO OD PONEDJELJKA, 3. RUJNA 2018. GODINE !

Programi za vrtić

Grupa V1                                                                                PONEDJELJAK, SRIJEDA 13:00-13:45                                            Grupa V2                                                                               PONEDJELJAK, SRIJEDA 13:00-13:45                                          Grupa V3                                                                               UTORAK, ČETVRTAK 16:00-16:45                                                  Grupa V4                                                                               UTORAK, ČETVRTAK 16:00-16:45

Programi za osnovnu školu

Grupa R1                                                                                   PONEDJELJAK, SRIJEDA 14:00-15:00                                      Grupa R2                                                                                  PONEDJELJAK, SRIJEDA 14:00-15:00                                        Grupa R3                                                                                  PONEDJELJAK, SRIJEDA 15:00-16:00                                        Grupa R4                                                                                  PONEDJELJAK, SRIJEDA 15:00-16:00                                      Grupa R5                                                                                  UTORAK, ČETVRTAK 14:00-15:00                                                Grupa R6                                                                                  UTORAK, ČETVRTAK 14:00-15:00                                                Grupa R7                                                                                  UTORAK, ČETVRTAK 15:00-16:00                                              Grupa R8                                                                                  UTORAK, ČETVRTAK 15:00-16:00                 

Natjecateljski programi

A tim                                                                                         PON, PET 13:00-16:00; UTO, ČET, 14:00-17:00

C tim (predselekcija 1. razred)                                                  PETAK, 13:00-14:30  

D tim (mala selekcija vrtić)                                                       PETAK, 13:00-14:30                                                                      

U natjecateljski program ulaze na poziv one djevojčice i dječaci, koji se žele baviti vrhunskom gimnastikom kao osnovnim sportom,  na osnovu rezultata na testovima, dosadašnjim rezultatima na natjecanju i na osnovu preporuke stručnog tima, suglasnosti roditelja i interesa i želje djeteta. Treninzi se održavaju prema posebnom planu i programu.

Akrobatika za sportaše i sportašice

B1 grupa                                                                                                            PONEDJELJAK, SRIJEDA 13:00-14:30 (15:00)      B2 grupa                                                                                                           UTORAK, ČETVRTAK        13:00-14:30 (15:00)

U B program ulaze djevojčice i dječaci, kojima gimnastika nije osnovni sport i grupa djece koja nisu uspjela ući u A tim ali su još uvijek kandidati. Djeca treniraju 2 x 120 minuta tjedno akrobatiku (mali i veliki trampolin, preskok i tlo). U okviru ovog programa djeca mogu odlično napredovati i steći visoke kako motoričke sposobnosti i vještine tako i razviti smjelost i samopouzdanje koje će im dobro doći u izabranom sportu.

Školska gimnastička sekcija

Školska gimnastička sekcija (djevojčice)                                                           PETAK 13:00-14:30 (15:00)                                Školska gimnastička sekcija (dječaci)                                                                PETAK 13:00-14:30 (15:00)                                             

Školska gimnastička sekcija osnovne škole je dio izvannastavnih sportskih aktivnosti u koji su uključene djevojčice i dječaci koji će predstavljati školu na školskim natjecanjimima i kao takav je besplatan.

 Svi programi sportske gimnastike su sastavni dio izvannastavnih i izvanškolskih sportskih aktivnosti školskih sportskih klubova osnovnih škola Umaga i priznaju se kao izvannastavne i izvanškolske sportska aktivnosti.

OPREMA:
Bijele majice i kratke hlačice (dječaci) a djevojčice majice i tajice ili triko. Obuća su gimnastičke papučice sa gumom (zbog klizanja) ili mogu raditi bosi (preporučujemo).


VESELIMO SE SUSRETU!